Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 14 stycznia 2007
  • wyświetleń: 11158

Podziękowania dla naszych Sponsorów

Podziękowania dla sponsorów od Jakuba Piechockiego, pszczyńskiego kierowcy rajdowego:

Podziękowania dla naszych Sponsorów


Nasze ostatnie wyniki pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. W tym miejscu należy podkreślić, że to zasługa naszych sponsorów, którzy zaufali nam i dali się przekonać, że inwestowanie w nas to dobry krok w promocji ich firm.

Dziękujemy bardzo: Piekarni Brzęczek, Biuro Rachunkowe "ARKA" oraz moim rodzicom za wsparcie finansowe naszych startów. W tym miejscu trzeba podkreślić, że nasi sponsorzy są bardzo zadowoleni ze współpracy z nami i chcą ją kontynuować w kolejnym sezonie w 2007 roku.

Dla promocji ich marki przeprowadziliśmy dwie akcje promocyjne z własnej inicjatywy. Pierwszą był udział w Rajdzie Uśmiechu, imprezie dla dzieci z pszczyńskiego domu dziecka. Z mojej strony chcę powiedzieć, że miło było widzieć uśmiech na twarzy dziecka siedzącego i jadącego naszym małym "potworkiem". Przynajmniej przez chwilę mogły poczuć to, jak my się czujemy jeżdżąc takim samochodem. Drugą akcją było wystawienie auta na pszczyńskim rynku w czasie trwania Dni Pszczyny. Dziękujemy jeszcze raz za pokrycie naszego budżetu w 100% naszym sponsorom.

Dziękujemy także warsztatowi mechaniki pojazdowej Andrzeja Duroka z Łąki za serwisowanie auta przez cały sezon i przygotowanie perfekcyjne do każdych zawodów. Mechanicy znają nasze autko naprawdę dobrze. Podziękowania także dla wszystkich znajomych i przyjaznych nam ludzi, dzięki którym nasze ściganie ma sens. Szczególne podziękowania należą się Jackowi Spentanemu (za wzory umów, rady jak jeździć itp.), który jest zwycięzcą Rajdowego Pucharu Peugeota w sezonie 2006 i służy nam zawsze pomocą.

J.P.

Podziękowania dla naszych Sponsorów · fot.
--------------------------------------

Sponsorzy:

1. Piekarnia - Cukiernia "u Brzęczka"
ul. Słoneczna 6
43-200 Pszczyna

tel: 032 210-23-09
fax: 032 210-23-09

www.brzeczek.com.pl class=dodaj target=_blank>www.brzeczek.com.pl


2. Biuro Rachunkowe ARKA
ul. Słowackiego 65
43-200 Pszczyna

tel: 032 447-04-12
tel: 032 447-04-13
tel: 032 449-01-94
fax: 032 447-04-13

www.biuroarka.com.pl class=dodaj target=_blank>www.biuroarka.com.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA