Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 13 listopada 2019
  • wyświetleń: 763

Pawłowice: Święto Niepodległości na sportowo

10 listopada w pawłowickiej hali GOS odbył się turniej piłki nożnej halowej z okazji Dnia Niepodległości. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy, z których awans do fazy pucharowej uzyskiwały po 2 najlepsze drużyny.

Święto Niepodległości na sportowo w Pawłowicach - 10.11.2019 · fot.


W grupie "A" znalazły się: "Pingwiny z Madagaskaru", "Przewozowcy", "Ryl Gang", oraz "GKS Futsal Pawłowice".

Grupę "B" utworzyły: "SKG Jastrzębie", "Ryl Team", "Pasjonaci" oraz "Hawk".

W grupie "A" najlepsze okazały się drużyny "GKS Futsal" oraz "Ryl Gang", które zdobyły po 7 punktów i uzyskały awans do fazy pucharowej odpowiednio z pierwszego i drugiego miejsca. Grupę "B" zdecydowanie wygrała drużyna "SKG Jastrzębie" z kompletem punktów, natomiast drugie miejsce z dorobkiem zaledwie 3 punktów (dzięki korzystniejszemu stosunkowi bramek) zajęła drużyna "Ryl Team" i obie awansowały do fazy pucharowej.

Pierwszą parę półfinałową utworzyły "GKS Futsal" oraz "Ryl Team", z których lepszą okazała się drużyna GKS-u skromnie wygrywając 1 : 0 i tym samym uzyskując awans do finału. Drugą parę utworzyły "Ryl Gang" oraz "SKG Jastrzębie", z których lepszą okazała się drużyna "Ryl Gang", która również skromnie pokonując przeciwników 1 : 0 zapewniła sobie grę w finale. Mecz o trzecie miejsce był wyrównanym pojedynkiem, z którego zwycięsko wyszła drużyna "Ryl Team" pokonując "SKG Jastrzębie" 2:1 i tym samym zajmując najniższy stopień podium.

Finał okazał się zaciętym pojedynkiem, o rozstrzygnięciu którego musiały zadecydować rzuty karne. Lepszymi egzekutorami okazali się zawodnicy "GKS Futsal" zapewniając sobie zwycięstwo w całym turnieju.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA