Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 2 września 2019
  • wyświetleń: 1518

[ZDJĘCIA] XIII Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy za nami

"Nie siedź przed komputerem, zacznij jeździć rowerem" pod takim hasłem 31 sierpnia po raz trzynasty odbył się rodzinny rajd rowerowy w gminie Miedźna pod patronatem Wójta Jana Słoninki. W słoneczne sobotnie przedpołudnie na trasę tegorocznego rajdu wyruszyło 638 cyklistów, pokonując blisko 25 km.

XIII Miedźniański Rodzinny Rajd Rowerowy - 31.08.2019 · fot.


Rowerzyści wystartowali z parkingu przy Krytej Pływalni w Woli, przejeżdżając przez miejscowości: Góra, Gilowice, Miedźna, Frydek, finiszując na stadionie Ludowego Klubu Sportowego "Sokół" w Woli. Na mecie czekała na rajdowiczów grochówka, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Spośród uczestników rajdu, organizatorzy nagrodzili bonem towarowym najliczniejszą rodzinę, którą zostali Państwo K. i P. Niesto z Góry. Losowo wybrano również najstarszego uczestnika rajdu, którym okazał się p. Rufin z Gilowic, a najmłodszym Witold z Woli.

Na koniec konkursu z nagrodami, wśród uczestników rajdu rozlosowano nagrody główne: na wyjazd weekendowy ufundowany przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną z Tychów pojedzie p. Mirosław z Frydku, a nowymi rowerami ufundowanymi przez sklep rowerowy "TOM-SKI" z Gilowic i "NATAN" z Woli odjechali p. Jolanta z Gilowic i Marcin z Miedźnej.

Organizatorzy XIII Miedźniańskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego dziękują: policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie i druhom z gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych za profesjonalne zabezpieczenie trasy przejazdu kolumny rajdowej.

Organizatorzy XIII MRRR: Zespół Szkół w Woli, Zarząd LKS "Sokół" w Woli, GOSiR w Miedźnej z/s w Woli.

BM / pless.pl, źródło: GOSiR Miedźna zs. w Woli

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA