Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 6 czerwca 2019
  • 16 czerwca 2019
  • wyświetleń: 851

Cykl turniejów tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza

Za nami:

W niedzielę, 16 czerwca turniejem dla najmłodszych rozpocznie się cykl wiosenno-letnich turniejów tenisowych, które patronatem jak co roku objął Burmistrz Pszczyny.

Jeszcze w czerwcu do rywalizacji na korcie przystąpią kobiety. Przed okresem wakacyjnym rozpocznie się największy drużynowy turniej w Pszczynie BMW Cup, który jest organizowany przy współudziale najlepszego klubu tenisowego naszego regionu - BKT Advantage z Bielska-Białej.

Najbliższy turniej - 16 czerwca - za sugestią Burmistrza Pszczyny - jest połączony z inauguracją obchodów 100-lecia Powstań Śląskich w naszym mieście. Oprócz rywalizacji sportowej najmłodszych na korcie rodzice z dziećmi wezmą udział w quizie historycznym z wiedzy o Powstaniach Śląskich. Dla wszystkich, którzy w naszym namiocie klubowym pojawią się z pamiątkami z okresu Powstań Śląskich, przewidziane są specjalne nagrody.

Szczegóły dot. turnieju i zapisy pod nr telefonu 601-442-390.

Pszczyński Klub Tenisowo-Narciarski GregTeam


43-200 Pszczyna
ul. Rybnicka 32

kom. 601442390REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA