Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 585

[Iskra Pszczyna] I zespół: Na konsultacji Kadry Śląska

W środę 3 kwietnia dwaj piłkarze pszczyńskiej Iskry - Tomasz Leszczyński i Tomasz Zawadzki przebywali na konsultacji Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej, przygotowującej się do turnieju eliminacyjnego w ramach Regions Cup - Mistrzostw Europy Amatorów.

I zespół: Konsultacja Kadry ŚlZPN 03.04.2019
fot.


Na obiektach Krupińskiego Suszec stawiło się 18 zawodników, z tego czterech reprezentujących drużyny z klas okręgowych. Oprócz Leszczyńskiego i Zawadzkiego, którego trener koordynator Śl. ZPN Damian Galeja powołał po raz pierwszy, z "okręgówek" byli jeszcze Piotr Bysiec (obecnie MKS Czerwionka, wcześniej wieloletni supersnajper Decoru Bełk) oraz inny debiutant - najmłodszy w tym towarzystwie Jakub Krawczyk z Sokoła Wola.

I zespół: Konsultacja Kadry ŚlZPN 03.04.2019
fot.


Pozostali zawodnicy grają na co dzień w klubach trzecioligowych (Gwarek Tarnowskie Góry i Rekord Bielsko-Biała) oraz w czwartej lidze (Decor Bełk, Gwarek Ornontowice, Szombierki Bytom, LKS Czaniec, Unia Kosztowy, Dąb Gaszowice). Z powodu kontuzji zabrakło kilku innych graczy, co nie przeszkodziło w rozegraniu gry wewnętrznej, po której trener Galeja i współpracujący z nim Andrzej Lubański oraz Piotr Wacławczyk mają spory materiał do videoanalizy.

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

kom. 501 582 591

Wojciech Studzieński, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA