Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 18 marca 2019
  • 30 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1591

Wakacje z Piłką 2019: trenuj z Szymkowiakiem i Frankowskim

Serdecznie zapraszamy do udziału w obozach piłkarskich "Wakacje z Piłką" Zakopane 2019.

Nasze obozy piłkarskie adresowane są do wszystkich chłopców w wieku 7-13 lat kochających grać w piłkę nożną! Treningi w czasie naszych obozów odbywać się będą w małych grupach (12-15 chłopców), podzielonych pod względem wieku, a przede wszystkim umiejętności piłkarskich. Ocenimy je już na pierwszych wspólnych zajęciach.

Główny nacisk podczas naszych treningów będziemy kładli na zajęcia ogólnorozwojowe oraz trening techniki. Główną część zajęć będą stanowić zajęcia z piłką oraz małe gry.

Kadra szkoleniowa:

Oprócz Mirosława Szymkowiaka i Tomasza Frankowskiego oraz wielu innych polskich piłkarzy, którzy w miarę swoich możliwości pomagać nam będą w zajęciach treningowych, uczestnicy obozu będą pod stałą opieką trenerów Akademii Piłkarskiej 21. Nasi trenerzy posiadają nie tylko dużą wiedzę piłkarską, ale też niezbędne przygotowanie pedagogiczne. Od wielu lat pracują z powodzeniem z młodzieżą w wielu krakowskich klubach!

Uczestnicy naszych obozów piłkarskich zakwaterowani będą w komfortowych warunkach w pensjonatach API usytuowanych w spokojnej, cichej okolicy, a zarazem blisko wszelkich zakopiańskich atrakcji.

Obiekt dysponuje zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji będziemy mieli pokoje 2-3-osobowe, wyposażone w łazienki, TV oraz połączenia internetowe. Obiekt usytuowany jest przy kameralnej uliczce, jest ogrodzony i monitorowany, otoczony pięknym ogrodem. Z okien obiektu roztacza się piękny widok na Tatry.

Zapisy w linku: akademiaeventy.pl/wakacje-z-pilka/wakacje-z-pilka-zakopane/

AP21 Events Group


43-241 Pszczyna
ul. Tysiąclecia 25

kom. 500 557 192REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA