Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 20 lutego 2019
  • wyświetleń: 1211

[ZDJĘCIA] Aktywne półkolonie zakończone uśmiechem

Za nami Aktywne Półkolonie Zimowe, podczas których udało się osiągnąć sukces. Tym niewątpliwie był uśmiech, który towarzyszył uczestnikom przez cały tydzień.

Aktywne półkolonie zakończone uśmiechem


To był bardzo udany tydzień dla uczestników Aktywnych Półkolonii Zimowych organizowanych przez Centrum Aktywności Ruchowej. Zajęcia i zabawy z animatorem, wyjazdy do Parku Wodnego Tychy i Tyskiej Galerii Sportu, mnóstwo treningów, turnieje czy wyjścia na łyżwy to niemal pełny repertuar atrakcji, których doświadczyli uczestnicy. Dokładając do tego pyszne posiłki czy każdą wolną chwilę spędzoną skacząc na dmuchańcach - bez wątpienia każdy znalazł coś dla siebie. Nie ma się zatem co dziwić, że dzieciom towarzyszył zaraźliwy uśmiech.

Ferie zimowe dobiegają końca, a zatem warto powoli pomyśleć o letnim wypoczynku. Przy okazji zachęcamy również do zapoznania się z letnią ofertą Centrum Aktywności Ruchowej kolonii oraz obozów - www.centrumar.pl/kolonie-letnie-obozy.

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA