Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 8 stycznia 2019
  • 31 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2605

Ferie zimowe tuż tuż! Nie czekaj, zapisz się na półkolonie

Za nami:

Trwają zapisy na aktywny zimowy wypoczynek w formie półkolonii w pierwszym tygodniu ferii zimowych (11-15 lutego). Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko już dzisiaj. Dobra zabawa gwarantowana!

Ferie zimowe tuż tuż! Nie czekaj, zapisz się na półkolonie


Czas uczestników będzie wypełniony dobrą zabawą w formie animacji i różnorodnych zabaw, o które zadbają doświadczeni i kreatywni animatorzy. Aktywność nie ograniczy się do zajęć w grupach - pozytywne wrażenia zapewni zabawa na dmuchańcach, czy też wyjazd do Parku Wodnego Tychy. Do udziału zapraszamy dzieci z roczników 2004 do 2012.

Oprócz grupy rekreacyjnej uczestnikami będą piłkarze, którzy obok zajęć piłkarskich również doświadczą ciekawych animacji, wezmą udział w turniejach piłkarskich, a z pewnością ucieszy ich również zwiedzanie Stadionu Miejskiego w Tychach. Atrakcyjne zajęcia zapewni wykształcona kadra trenerska.

Przewidujemy również utworzenie grupy dla Harcerzy!

Zapewniamy opiekę nad dzieckiem w godzinach 7:00-15:00, a zorganizowane zajęcia od 8:00 do 14:00, w tym czasie uczestnicy mają zapewnione dwa posiłki. Miejscem bazowym półkolonii będzie Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 5.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem panelu rejestracyjnego na stronie centrumar.pl/wydarzenia/aktywne-polkolonie-zimowe-11-15-lutego-2018/

W przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 575-723-237.

Centrum Aktywności Ruchowej


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA