Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 października 2018
  • 10 listopada 2018
  • wyświetleń: 1700

Półkolonie zimowe dla piłkarzy i nie tylko!

Za nami:

Ferie zimowe? Nie pozwól aby dopadła Cię nuda! Dzięki półkoloniom organizowanym przez Centrum Aktywności Ruchowej spędzisz czas aktywnie i z humorem!Podczas ferii zimowych 2019 Centrum Aktywności Ruchowej zaprasza do wspólnego aktywnego wypoczynku! Prosimy zarezerwować pierwszy tydzień wolny od szkoły!

Podobnie jak w latach ubiegłych czas będzie wypełniony treningami piłkarskimi, a w programie znajdzie się zwiedzanie kolejnego stadionu piłkarskiego, a także super zabawa w Parku Wodnym Tychy. Do tego integracja i animacje w grupach, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach uczestników. Z kolei wielką frajdę zagwarantują dmuchańce oraz eurobungee. Podobnie jak ubiegłym roku do aktywnego wypoczynku zapraszamy nie tylko piłkarzy. Przewidujemy również utworzenie grupy rekreacyjnej.

Do udziału w półkoloniach, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii zimowych (11-15 lutego) zapraszamy dzieci i młodzież urodzoną w rocznikach od 2004 do 2012. Zapisy dostępne są za pośrednictwem strony internetowej: www.centrumar.pl/wydarzenia.

Miejscem bazowym półkolonii będzie Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 5, a codziennie dzieci będą miały zapewnione dwa posiłki oraz opiekę w godzinach od 8.00 do 14.00. Istnieje możliwość zostawienia dziecka wcześniej, a także późniejszego odbioru.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 575-723-237.

Zapraszamy!

Centrum Aktywności Ruchowej


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA