Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 września 2018
  • 30 września 2018
  • wyświetleń: 1324

Pierwszy trening w Akademii Młodego Piłkarza jest bardzo prosty!

W dalszym ciągu trwa nabór do wszystkich grup Akademii Młodego Piłkarza. W jaki sposób dołączyć do nas? Sprawa jest prosta, wystarczy postępować według naszego poradnika pt. "Pierwszy trening".

Akademia Młodego Piłkarza specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi, które przy okazji dobrej zabawy zdobywają umiejętności piłkarskie. Aby zapoznać się z podziałem grup wiekowych, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową www.akademiamp.eu, a w zakładce Wybierz miejscowość, należy wybrać interesującą nas grupę.

Jak wygląda pierwszy trening w Akademii Młodego Piłkarza? Co ze sobą zabrać i o czym nie zapomnieć? Rodzicu, zastosuj się do poniższych zasad, a pierwsze zajęcia przebiegną w najlepszym porządku:
1. Punktualność,
2. Motywacja poprzez wsparcie,
3. Woda,
4. Wygodny strój,
5. Spokój,
6. Konsultacje.

Rozwinięcie każdej z powyższych zasad można znaleźć na naszej stronie pod adresem akademiamp.eu/pierwszy-trening/. Dwa pierwsze treningi w Akademii Młodego Piłkarza są bezpłatne i w głównej mierze poglądowe, a zarazem do niczego nie zobowiązują. Dziecko ma okazję wstępnie zapoznać się z zasadami obowiązującymi podczas zajęć. Decyzję o dołączeniu do grupy na stałe podejmujecie Państwo później.

Zapraszamy, u nas Pierwszy Trening jest bardzo prosty!

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA