Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 1149

Nowe grupy treningowe w Akademii Młodego Piłkarza

Wraz z początkiem września zapraszamy do udziału w zajęciach Akademii Młodego Piłkarza! Trwa nabór do wszystkich grup treningowych, już od rocznika 2014!

Zapraszamy do Akademii Młodego Piłkarza!


Wakacje dobiegają końca, a to oznacza, że już niebawem do treningów powrócą najmłodsi adepci piłki nożnej, uczestniczący w zajęciach Akademii Młodego Piłkarza! Oprócz stałych bywalców zapraszamy również wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów!

Nasze zajęcia są oparte na autorskim programie, szczegółowo dopasowanym do wieku i poziomu umiejętności grupy. Podczas atrakcyjnych ćwiczeń przemycamy nauczanie podstawowych elementów techniki gry w piłkę nożną. W ten sposób dzieci w naturalny sposób zdobywają kolejne umiejętności, dobrze się przy tym bawiąc i utrwalając pozytywny stosunek do sportu i aktywności ruchowej.

Zapraszamy na zajęcia treningowe do Pszczyny (roczniki 2010-2014 - z podziałem na grupy wiekowe), a także do pozostałych miejscowości: Radostowic, Góry, Miedźnej i Studzienic.

Szczegóły odnośnie miejsc, grup wiekowych i terminów odbywających się zajęć są dostępne na stronie www.akademiamp.eu w zakładce "Wybierz miejscowość". Specjalnie dla nowych uczestników zajęć opracowaliśmy poradnik dotyczący pierwszych zajęć - www.akademiamp.eu/pierwszy-trening.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem 886-386-428, bądź u trenerów poszczególnych grup.

Zapraszamy!

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA