Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 8 czerwca 2018
  • 10 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2042

Piknik Rodzinny Akademii Młodego Piłkarza ze szczytnym celem

Za nami:

W niedzielę, 10 czerwca zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza i ich rodziny połączą przyjemne z pożytecznym. W Ośrodku nad Dokawą odbędzie się Piknik Rodzinny, podczas którego zostanie zorganizowana zbiórka na cel charytatywny.Sezon powoli dobiega końca, a to jak co roku idealny moment do świetnej zabawy zarówno na boisku, jak i poza nim. Z myślą o młodych piłkarzach, a także ich rodzinach, Akademia Młodego Piłkarza wraz z Centrum Aktywności Ruchowej przygotowuje Piknik Rodzinny.

Piknik Rodzinny to bez wątpienia wydarzenie dla całych rodzin. Na dzieci czekają atrakcje w postaci turnieju piłkarskiego i zabaw na boisku, piasku oraz dmuchańcach, a swoich chwil zabawy doczekają się także rodzice!

Zbiórka dla 2-letniego Tymonka

Tegoroczny Piknik Rodzinny Akademii Młodego Piłkarza podobnie jak przed rokiem ma szczytny cel. Tym razem odbędzie się zbiórka, której dochód zostanie przekazany na pomoc podopiecznemu Stowarzyszenia Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży "Omnibus". Pomagamy 2-letniemu Tymonkowi Krakowskiemu, który cierpi na opóźnioną mielinizację mózgu, odpowiadającą za ruch i mowę.

W ramach zbiórki będą prowadzone konkursy, po których będą rozdawane fanty, a cały zebrany dochód zostanie przekazany na pomoc Tymonkowi. Już wiele osób i firm obiecało swoją pomoc, a wciąż można dołączyć do darczyńców! Wystarczy skontaktować się z Fundacją Centrum Aktywności Ruchowej pod numerem tel. 575-723-237.

Harmonogram Pikniku:
  • 13:00 - Turnieje piłkarskie z podziałem na grupy wiekowe: roczniki 2012-14, Liga Maluchów - rocznik 2011, roczniki 2010-09
  • 14:00 - Mecz Orlików (r. 2006-2008) AMP Studzienice - AMP Miedźna
  • 14:45 - Podsumowanie Turnieju
  • 17:30 - Turniej RODZICÓW
  • 19:00 - Zakończenie Pikniku


Podczas całej imprezy dostępne dmuchańce, malowanie twarzy, wata cukrowa.

Zapraszamy!

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA