Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 11 października 2017
  • wyświetleń: 6800

Jacek Jucha przebiegnie 150 kilometrów na rzecz Hospicjum

Inicjatywa wybiegania kilometrów dla Hospicjum Św. Ojca Pio zainicjowana przez Leszka Pławeckiego tak się spodobała w środowisku biegaczy, że w najbliższą sobotę Jacek Jucha pobiegnie Łemkowyna Ultra Trail 150. Organizator Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza również zadedykuje to wyzwanie Hospicjum.

Jacek Jucha
Jacek Jucha przebiegnie 150 kilometrów na rzecz Hospicjum


Bieg wystartuje w sobotę, 14 października o północy. Trasa będzie prowadzić z Krynicy Zdroju do Komańczy. Uczestnicy pobiegną (czerwonym) Głównym Szlakiem Beskidzkim. Dystans wynosi około 150 kilometrów, z czego 16% to drogi asfaltowe, a 84% - drogi leśne i gruntowe oraz ścieżki. W wydarzeniu udział weźmie 500 biegaczy, którzy będą mieli 35 godzin na pokonanie trasy.

Łemkowyna Ultra Trail 150


Chęć udziału w Łemkowyna Ultra Trail 150 zgłosił również Jacek Jucha, współorganizator Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza. Podobnie jak Leszek Pławecki, o którego wyzwaniu pisaliśmy tutaj, postanowił zadedykować przebiegnięte kilometry Hospicjum Św. Ojca Pio. Jacek Jucha poszukuje partnerów, którzy za każdy pokonany przez niego kilometr zadeklarują wpłatę na rzecz ośrodka. Jako pierwsza zgłosiła się firma Carbo Asecura, która za każdy przebiegnięty kilometr zapłaci 3 zł.

Sponsorzy

carbo asecura s.a

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA