Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5051

[WIDEO, ZDJĘCIA] Piknik Rodzinny z Akademią Młodego Piłkarza

W Boże Ciało odbył się długo wyczekiwany Piknik Rodzinny z Akademią Młodego Piłkarza w Ośrodku nad Dokawą. Tego dnia dopisały nie tylko świetne nastroje, doskonała zabawa i uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych, ale także piękna słoneczna pogoda.Młodzi górą!

Choć pierwsze mecze wychowanków Akademii Młodego Piłkarza odbyły się dopiero po godzinie 15.00, przygotowane do gry boiska wypełniły się po brzegi na długo przed oficjalnym rozpoczęciem rozgrywek. Młodzi zawodnicy, gorąco dopingowani przez swoich rodziców, radzili sobie świetnie. Turniej nie był jednak jedyną atrakcją dla dzieci. Przyszedł również czas na liczne animacje dla najmłodszych pasjonatów dobrej zabawy, a wśród nich malowanie twarzy, zabawa z bańkami mydlanymi czy zajęcia taneczne prowadzone przez Animatorki z zespołu Figle Migle.

Piknik Rodzinny z Akademią Młodego Piłkarza - 15.06.2017 · fot.


Rodzice też się bawili!

W trakcie słonecznego dnia w Ośrodku nad Dokawą nie zabrakło także atrakcji i wyzwań dla rodziców. Tatusiowie i mamusie mogli poczuć nutkę rywalizacji i pokazać swoją siłę na boisku piaskowym w trakcie zawodów w toczeniu opony, rodzinnych wyścigach na sankach, turnieju gry w baloniadę czy podczas wyścigów w workach. Dla ojców młodych piłkarzy punktem kulminacyjnym okazał się jednak turniej piłkarski dla rodziców, którzy razem z trenerami Akademii Młodego Piłkarza pokazali swoim wychowankom, że w grze chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.

Piknik Rodzinny z Akademią Młodego Piłkarza - 15.06.2017
Piknik Rodzinny z Akademią Młodego Piłkarza - 15.06.2017 · fot.


Pomagamy!

Podczas Pikniku Rodzinnego do dyspozycji gości był darmowy poczęstunek przygotowanym przez rodziców, a także sponsorów. Wśród nich były soki, ciasta, batoniki, jogurty, warzywa. Dzieci natomiast mogły rozkoszować się również pysznymi lodami czy watą cukrową.

Przez cały czas trwania wydarzenia można było wspomóc finansowo 4-letniego Patryka Kubulusa z Ćwiklic, który w ubiegłym tygodniu uległ wypadkowi i potrzebuje rehabilitacji. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu Patryka i jego rodziny.

Piknik Rodzinny z Akademią Młodego Piłkarza - 15.06.2017
Piknik Rodzinny z Akademią Młodego Piłkarza - 15.06.2017 · fot.


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7Nel Korytnicka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA