Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 24 maja 2017
  • wyświetleń: 1855

Dziewczyny z UKS Plesbad zdobywały medale Mistrzostw Polski

Dziewczyny z UKS Plesbad Pszczyna zdobyły kolejne medale Mistrzostw Polski.

Mistrzostwa Polski w badmintonie - 05.2017 · fot.


Tym razem w Białymstoku, w kategorii młodzika młodszego srebrny medal w grze deblowej zdobyła Małgorzata Muszyńska. W parze z Angeliką Kowarską (LKS Technik Głubczyce) pokonały m.in. rozstawiane z nr ¾ Emilię Jochacy i Kingę Stokfisz (UKS Unia Bieruń) oraz Katarzynę Kisielewską/ Julię Stankiewicz (Białystok). Szczególnie cenne było zwycięstwo z parą gospodarzy, ponieważ wcześniej Gosia uległa Julii Stankiewicz w grze pojedynczej w walce o medal. Mecz finałowy wygrały reprezentantki Suchedniowa: Julia Pająk i Julia Pajek.

Bardzo dobry występ zanotowali także Judyta Kolczyńska i Jasiu Kapera. Najpierw w grze mieszanej pokonali parę z Polanowa Morawski/ Zblewska, a przegrali z Podkowiński/ Kisielewski.

Jasiu powalczył także w grze deblowej. Z Jacobem Toczkiem (K.S. Set Mazańcowice) dotarli do drugiej rundy po zwycięstwie 2:0 z Brzostowski/ Kraft, gdzie musieli uznać wyższość debla Mitroszewski/ Wilczak.

Damian Pławecki

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA