Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 marca 2017
  • wyświetleń: 1405

Jubileuszowe XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego

Jubileuszowe XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w tenisie stołowym zgromadziły rekordową ilość zawodników. Przy stołach tenisowych rywalizowało 147 zawodników, na dwunastu stołach rozegrano 272 mecze w dziesięciu kategoriach.

tenis stołowy
Jubileuszowe XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego · fot.


Do południa w hali grały dzieci i młodzież, natomiast po południu dorośli w kategorii Open, Amator, Weteran oraz VIP. Do Pszczyny przyjechali nie tylko mieszkańcy powiatu, ale zawodnicy z całego województwa a nawet z poza (Przeciszów). Turniej otworzył starosta pszczyński Paweł Sadza oraz Zbigniew Jacek, prezes ULKTS Pszczyna, nagrody wręczał dyrektor POSiR-u Maciej Stieber. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali Janusz i Gabriela Friebe.

XV Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym

Kategoria Amator
1. Robert Klafczyński,
2. Artur Gwizdoń,
3. Jacek Balawajder,
4. Paweł Gołębski,
5. Adam Kołoczek,
6. Krzysztof Zięty,
7. Adam Staniczek,
8. Adam Grabon,
9. Krystian Gudzik,
10. Tomasz Łoziński,
11. Grzegorz Szaniewski,
12. Dariusz Gabryś,
13. Tomasz Ryguła,
14. Dariusz Nowak,
15. Krzysztof Cieślicki,
16. Tadeusz Żerdziński,
17. Grzegorz Domagała,
18. Maciej Krawczyk,
19. Wojciech Cieślicki,
20. Bogdan Stawowy,
21. Kazimierz Sitarz,
22. Krzysztof Kłapyta,
23. Andrzej Broszkiewicz,
24. Grzegorz Bała,
25. Kamil Wiencek,
26. Paweł Flakus,
27. Grzegorz Bogdanowicz,
28. Arkadiusz Gaik,
29. Sebastian Friebe,
30. Dawid Kmiecik,
31. Maciej Gruszka,
32. Grzegorz Sroka.

Kategoria OPEN Mężczyźni
1. Dawid Grabski,
2. Dawid Kotwica,
3. Oliwier Gwizdon,
4. Adrian Fabis,
5. Tomasz Żmij,
6. Piotr Puda,
7. Wojciech Janosz,
8. Bartosz Glanowski,
9. Patryk Rucki,
10. Krzysztof Lewczak,
11. Michał Toman,
12. Adam Makselon,
13. Jacek Rus,
14. Maurizio Rizzardi Tempini,
15. Ksawery Ziętara,
16. Łukasz Broszkiewicz,
17. Paweł Suchodolski,
18. Dominika Friebe,
19. Tadeusz Kufel,
20. Piotr Wigłasz,
21. Maksymilian Gwizdon,
22. Grzegorz Ziętara,
23. Jan Walencik,
24. Karol Broszkiewicz.

Kategoria OPEN Kobiety
1. Marzena Topór,
2. Bożena Kotowska,
3. Wiktoria Staroń,
4. Barbara Ryguła,
5. Martyna Morkisz,
6. Julia Iskrzycka.

Kategoria VIP
1. Zbigniew Jacek,
2. Tadeusz Lazarek,
3. Andrzej Babiński.

Kategoria WETERAN
1. Henryk Budzyński,
2. Krzysztof Mirek,
3. Waldemar Glanowski,
4. Zbigniew Suchodolski,
5-6. Zdzisław Kotowski, Kazimierz Michalec,
7-8. Bogusław Rus, Marcin Anderko,
9-12.Antoni Kupiniak, Antoni Kałuża, Paweł Skowronek, Jerzy Tokarski.

Kategoria KADET JUNIOR Dziewczyny
1. Kinga Krawczyk,
2. Karolina Rakowska,
3. Natalia Gajewska,
4. Laura Surowiak,
5. Magdalena Ryguła,
6. Zofia Kłapyta.

Kategoria MŁODZIK Dziewczyny
1. Jagoda Michalska,
2. Laura Gruchała,
3. Klaudia Surowiecka,
4. Marta Żerdka,
5. Justyna Wabnic,
6. Marta Sadzawiczny,
7. Wiktoria Kuczera.

Kategoria ŻAK Dziewczyny
1. Kamila Przemyk,
2. Natalia Gębczyńska,
3. Małgorzata Pietraszko,
4. Zofia Szuster,
5-6. Klaudia Jarczok, Hanna Broncel,
7-8. Lidia Kmiecik, Hanna Wieczorek.

Kategoria KADET JUNIOR Chłopcy
1. Michał Toman,
2. Ksawery Ziętara,
3. Filip Rułka,
4. Patryk Rucki,
5. Oliwier Gwizdon,
6. Łukasz Broszkiewicz,
7. Wiktor Dziewit,
8. Jakub Filapek,
9. Mateusz Ryguła,
10. Jan Noras,
11. Grzegorz Bogdanowicz,
12. Marcin Anderko,
13. Łukasz Wiencek,
14. Paweł Wiencek.

Kategoria MŁODZIK Chłopcy
1. Maksymilian Rus,
2. Patryk Maga,
3. Jakub Wizner,
4. Kacper Czernik,
5-6. Szymon Kuś, Albert Blobel,
7-8. Fabian Bieniek, Wojciech Ścierski,
9-12. Marcin Anderko, Dawid Kmiecik, Jakub Kokot, Dariusz Ryguła.

Kategoria ŻAK Chłopcy
1. Robert Żydek,
2. Maksymilian Gwizdon,
3. Karol Broszkiewicz,
4. Marcin Golda,
5. Albert Ziętara,
6. Bartosz Hoffman,
7. Wojciech Czendlik,
8. Mateusz Matysik,
9. Kacper Ryguła,
10. Jeremiasz Paździor,
11. Bartosz Maga,
12. Karol Kufel,
13. Dominik Soliło,
14. Michał Czernik,
15. Krzysztof Kurtycz,
16. Michał Gawlas,
17. Filip Kmiecik,
18. Michał Grzebelec,
19. Adam Górka,
20. Oscar Baron,
21. Dawid Kret,
22. Szymon Drzyzga.

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA