Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 stycznia 2017
  • 10 lutego 2017
  • wyświetleń: 1878

Młode Piłkarki z Pszczyny na start - treningi Akademii Młodej Piłkarki

Za nami:

Już w lutym w Pszczynie odbędą się pierwsze treningi Akademii Młodej Piłkarki! Do udziału w nich zachęcamy dziewczęta w wieku od 6 do 12 lat!

MTW Sport


Do tej pory w Pszczynie mocno rozwijała się piłka nożna z udziałem chłopców, co zresztą dzieje się dalej, patrząc choćby na funkcjonującą od niedawna Akademię Młodego Piłkarza. Mniej możliwości pod kątem gry w piłkę nożną miały natomiast dziewczęta. Właśnie dlatego już w lutym zostanie powołana do życia Akademia Młodej Piłkarki, dzięki czemu nie tylko chłopcy będą mogli rozwijać się wszechstronnie i dobrze bawić podczas zajęć ukierunkowanych na piłkę nożną.

Pierwsze zajęcia są planowane na piątek, 10 lutego w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 17.00 i będą się odbywały cyklicznie raz w tygodniu o tej samej porze. W lutym zajęcia będą miały charakter otwarty i będą bezpłatne, jednak do udziału w nich potrzebna jest zgoda rodziców.

Jak zapisać się na zajęcia? Krok po kroku:1. Zadzwoń pod numer telefonu 886-386-428 i umów się na pierwszy trening,
2. Wejdź na stronę www.mtwsport.pl i wydrukuj zgodę/oświadczenie rodziców (zakładka Strefa rodzica),
3. Z tym dokumentem zgłoś się do trenera przed umówionym treningiem i Twoje dziecko będzie mogło przystąpić do zajęć.

MTW Sport


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA