Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 listopada 2016
  • wyświetleń: 1410

Drużyny ULKTS-u walczą na szczeblu II Ligi Kobiet, III i IV Ligi Męskiej

Żeńska drużyna ULKTS grająca w II Lidze ma za sobą rozegrane osiem spotkań, w których odniosła jedno zwycięstwo i jeden remis, mecze są zdecydowanie bardziej wyrównane w stosunku do ubiegłego sezonu. Również męska drużyna ma za sobą osiem meczy, z których dwa zremisowała, a jeden wygrała.

Drużyna IV Ligi ULKTS Pszczyna
Drużyna IV Ligi ULKTS Pszczyna · fot.


Najwięcej punktów w żeńskiej drużynie zdobywa Kukla Sabina, najbardziej doświadczona zawodniczka w zespole oraz coraz lepiej i pewniej grająca najmłodsza z ekipy Krawczyk Kinga. Do formy również wraca Friebe Dominika, a Magda Ryguła jeszcze nie może się przełamać, potrzebuje więcej czasu i gry z
zawodniczkami na tym szczeblu.

- Już w najbliższy czwartek będzie szansa powalczyć o kolejne punkty z drużyną LUKS STAL Osowiec, zapraszamy do Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie na godzinę 18.00 - zachęcają zawodnicy ULKTS.

W czwartek można zobaczyć również w akcji męską ekipę walczącą w III lidze. ULKTS Pszczyna zagra z LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów.

Nieco lepiej radzą sobie zawodnicy w IV lidze, po pięciu kolejkach mają na koncie dwa remisy i jedno zwycięstwo. W piątek drużyna ta zagra mecz z Fundacją Talent II Cieszyn.

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA