Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 12 września 2016
  • 6 października 2016
  • wyświetleń: 3944

Zapisz dziecko na zajęcia ruchowe w Centrum Aktywności

Za nami:

Wakacje dobiegły końca, a to oznacza, że MTW ponownie zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy podczas zajęć ruchowych.

Zajęcia są skierowane do dzieci w wieku 4-8 lat, zarówno do dziewczynek, jak i chłopców. W przypadku uczestnictwa w zajęciach najmłodszych dzieci, możliwa jest obecność rodziców. W trakcie trwania zajęć dziecko ma kontakt z rówieśnikami, pobudza sprawność fizyczną, kształtuje koordynację ruchową, przy czym rozwija się jego sportowy charakter i zamiłowanie do sportu. Warto pamiętać, że podłożem i przyczyną do powstania i ujawnienia wszelkich predyspozycji są umiejętności i nawyki, zdobywane już w podczas najmłodszych lat.

Nasze zajęcia wpływają wszechstronnie na umiejętności ruchowe małego człowieka, ale także pozwalają oddziaływać na inteligencję. Z kolei dzięki różnym zadaniom wykonywanym w formie wszelakiego rodzaju zabaw pozwalają rozwijać zmysły, co może wpływać pozytywnie także na przyswajanie informacji, efektywną naukę w kolejnych latach życia, kreatywne myślenie i osobowość dziecka. Ważnym elementem zajęć ruchowych jest także kształtowanie poczucia własnej wartości i wiary we własne możliwości. Wszystko to odbywa się w formie zabaw, które są atrakcyjne z uwagi na towarzyszący dzieciom uśmiech.

Od początku września zajęcia będą się odbywać w dwóch miejscowościach:
- Jankowice (sala gimnastyczna SP 15 bądź boisko szkolne, poniedziałki 16.00-17.00)
- Pszczyna (hala POSiR, czwartki 18.00-19.00)

Nabór do grup Zajęć Ruchowych jest ciągły i trwa przez cały rok. Jeśli dziecko nie uczęszczało do tej pory na zajęcia, wystarczy do nas zadzwonić i zapisać je do danej miejscowości.

Krok po kroku

1. Zadzwoń pod numer telefonu 57 57 23 23 8 i umów się na pierwsze zajęcia,
2. Wejdź na stronę www.mtwsport.pl i wydrukuj zgodę/oświadczenie rodziców (zakładka STREFA RODZICA),
3. Z tym dokumentem zgłoś się do trenera przed umówionymi zajęciami i Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć razem z nami.


MTW Sport


43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA