Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 9 czerwca 2016
  • 17 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2510

III Festiwal Siatkówki w Pszczynie - galeria zdjęć z Orlika

Na boisku piłkarskim "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbył się III Festiwal Siatkówki "Rodzinne granie na Orliku". Podczas zawodów rozgrywano turnieje dwójek w pięciu kategoriach wiekowych. Każdy uczestniczący w zawodach zespół składał się z dziewczyny i rodzica bądź kogoś z rodziny.

Siatkarskie święto na Orliku podczas "Rodzinnego grania" · fot.


III edycja Festiwalu Siatkówki miała inny charakter niż dwie poprzednie. Wtedy zespoły UKS Centrum przy POSiR Pszczyna rywalizowały w różnych kategoriach wiekowych z przeciwnikami z innych klubów. Tym razem połączyliśmy nasz pomysł jakim jest rozgrywanie turnieju siatkówki na piłkarskim boisku "Orlika" z pomysłem pani Agnieszki Mieszczak, która do kalendarza imprez organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zgłosiła propozycję rodzinny turniej siatkówki. Wspólnym mianownikiem III edycji z dwoma poprzednimi była natomiast arena zmagań - boisko piłkarskie "Orlik" przy POSiR-ze, na którym wyznaczono pięć placów do gry!

Siatkarski piknik zgromadził 48 zespołów! Każda drużyna składała się z siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna oraz kogoś z rodziny. Najczęściej była to mama lub tata. Drugą część ekipy stanowili jednak również: bracia, wujkowie, ciocie czy kuzynki. Były też ekipy, które składały się z całej rodziny! Na boisku występowały dwie osoby. Zawody były rozgrywane w pięciu kategoriach wiekowych - odpowiednio do grupy wiekowej, do której uczęszcza córka.

Choć zawody miały charakter wspólnej zabawy, to wielkich emocji nie zabrakło. Podczas "Rodzinnego grania na Orliku" mecze były zacięte, a każdy chciał się jak najlepiej pokazać. Wyniki tym razem nie były jednak najważniejsze. Wszyscy uczestnicy już za sam udział w rozgrywkach zasłużyli na wielkie brawa, a na koniec zostali nagrodzeni złotymi medalami.

III Festiwal Siatkówki "Rodzinne granie na Orliku", boisko "Orlik" przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie, 12 czerwca 2016 roku
Organizatorzy: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, UKS Centrum przy POSiR Pszczyna.
Zadanie było współfinansowane ze środków Powiatu Pszczyńskiego.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA