Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 lutego 2016
  • wyświetleń: 2570

Ferie przy stołach pingpongowych

Podczas ferii ULKTS Pszczyna zorganizował obóz sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Pszczyńskiego. Celem obozu było doskonalenie technik gry, głównie doskonalenie serwisu i odbioru, ale również integracja zawodników ze szkółek z Radostowic, Piasku i Pszczyny.

Ferie przy stołach pingpongowych - 02.2016 · fot.


Treningi odbywały się codziennie, w pierwszym tygodniu w dwóch blokach treningowych od 11.00-17.00, a w drugim tygodniu po południu od 16.30 -19.00. Dodatkową atrakcją była wycieczka połączona z kuligiem w Wiśle. Dzieci i młodzież ucząca się w szkółkach poznaje najlepsze wzorce techniki gry, demonstrowane przez przeszkoloną kadrę trenerów oraz przez prezentacje wideo.

- Rozmawiamy i uczymy dzieci zdrowych postaw - mistrzowskich zasad. Bazujemy na programie "FUNdamenty od marzenia do mistrzostwa". Naszą wizją jest rozwój integralnego tenisa stołowego - mówią organizatorzy obozu.

Projekt został wsparty finansowo przez Powiat Pszczyński w ramach projektu "Organizacja obozu sportowego dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu Pszczyńskiego "Ferie z tenisem stołowym"".

Ponadto w ramach akcji "Ferie w Mieście"odbył się Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży. Turniej został wsparty finansowo przez Gminę Pszczyna.

Szczególne podziękowania dla Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie za udostępnienie obiektu sportowego i sprzętu.

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA