Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 27 sierpnia 2014
  • 30 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 6720

Wrak Race w Radostowicach

Za nami:

Już w sobotę, 30 sierpnia w Radostowicach odbędzie się kolejny rajd z cyklu Wrak Race, czyli rozwal grata pod koniec lata.

wrak race 30.08


W Radostowicach właśnie zupełnie nowy - lepszy, szybszy, większy, dłuższy tor.zlomowisko.info. Jak informują organizatorzy - Miało być 750 metrów prostej - wyszła jednak bardzo szybka szykana, zakończona z jednej strony (za)ostrym zakrętem, a z drugiej strony - kawałkiem pola, które niejeden (za)szybki wrak zaora!

Uczestnicy, którzy wezmą udział w zabawie powalczą nie tylko o jak największą liczbę okrążeń, ale także o nagrody w różnych kategoriach m.in. "Najbardziej uszkodzony pojazd", "Najefektowniejsza kolizja", "Mega rolka" lub "Najbardziej stylowa (auto)destrukcja".

Imprezę poprowadzi Michał Wasilewski (Grupa Impressive). Ilość miejsc ograniczona!

Program:
godz. 13:00 - odprawa zawodników
godz. 14:00 - start
godz. 19:00 - destruction derby freestyle
godz. 21:00 - wrak race party - bednarska 3


KonkursAby wziąć udział w imprezie należy zapoznać się z regulaminem znajdującym się na stronie www.tor.zlomowisko.info. Następnie trzeba wypełnić i przesłać zgłoszenie oraz potwierdzenie opłacenia wpisowego (100 zł - pierwsze 20 załóg, reszta - 150 zł). Na stronie można również wypożyczyć auto na czas imprezy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 516-850-750.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA