Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 28 maja 2014
  • wyświetleń: 2044

Zawody spinningowe policjantów

W minioną sobotę odbyły się pierwsze, wiosenne zawody wędkarskie o puchar Zarządu Terenowego NSZZ policjantów z KPP w Pszczynie.

W spinningowych zmaganiach wzięli udział policjanci z pszczyńskiej jednostki, ale nie tylko. Na "Gwarusiu" w Suszcu gościły także drużyny z Cieszyna, Mikołowa, Żor, Pawłowic, Łodygowic, Jastrzębia i Bielska- Białej. Wygrali Ci ostatni wyciągając z wody największą ilość rybich kilogramów.

Zawody spinningowe pszczyńskich policjantów - 24.05.2014 · fot.


Podobnie jak temperatura powietrza atmosfera zawodów też była gorąca. Najdłuższego bolenia, bo 63 centymetrowego, złowił policjant z jastrzębskiej jednostki, Mirosłw Mieciejczyk. Drużynowo, na drugim miejscu uplasowali się policjanci z Łodygowic. Tuż za nimi, trzecie miejsce na podium zajęła drużyna z jastrzębskiej komendy. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne.

Należy mieć nadzieję, że cykliczność tych spotkań utrzyma się, a planowane w najbliższym czasie dynamiczniejsze zawody spinningowe imienia naszego zmarłego kolegi Ireneusza Sojki będą również cieszyły się podobnym zainteresowaniem.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA