Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 12 maja 2014
  • wyświetleń: 1821

Kolarze w Rydułtowach

W dniu 04.05.2014 odbyła się jazda indywidualna na czas. Później odbyło się kryterium uliczne. Pszczyńscy kolarze w każdej kategorii stawali na podium.

Jazda indywidualna na czas rozpoczęła się od kategorii żak w której wygrała Małgosia Manowska. W młodzikach niespodziewanie wygrał Michał Wenglorz,drugi był Piotr Marcoń a Michał Szklanny zajął 9 lokatę. W młodziczkach Edyta Gołek była bezkonkurencyjna. W juniorach młodszych wygrał Kacper Piechaczek,drugi był Kamil Białończyk,Paweł Lubowiecki zajął 5 miejsce a Ryszard Mendygrał 6 miejsce. W juniorkach młodszych na najwyższym podium stanęła Kasia Migdoł.

Kolarze w Rydułtowach - 4.05.2014 · fot.


W kryterium wynik powtórzyła Małgosia Manowska wygrywając w kategorii żak. W młodzikach Piotr Marcoń zajął 3 miejsce, Michał Wenglorz 5 miejsce a Michał Szklanny 10 miejsce. W młodziczkach znów wygrała Edyta Gołek. W juniorach młodszych dublet pszczyńskich kolarzy Kacper Piechaczek,Kamil Białończyk,Mateusz Manowski,Ryszard Mendygrał, Paweł Lubowiecki kolejno 1,2,3,4,6 miejsce. W Juniorkach młodszych zdecydowanie wygrała Kasia Migdoł.

43-200 Pszczyna
ul. .

kom. 606124362

Mateusz Manowski, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA