Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 13 maja 2014
  • wyświetleń: 572

Kolarze w Czeskiej Orlovej

W dniu 08.05.2014 kolarze co roku ścigają się w Czeskiej Orlovej.
Kolarze wygrywali w każdej kategorii.

Wyścig zaczął się od wyścigu żaków w której dobrze spisała się Małgosia Manowska zajmując 3 miejsce. W młodzikach kilka kilometrów po starcie pojechała 4 osobowa ucieczka, w tej grupce znalazło się dwóch naszych zawodników Piotr Marcoń i Michał Wenglorz. Piotr Marcoń zajął 2 miejsce a Michał Wenglorz 3 miejsce. W juniorach młodszych także pojechała ucieczka 3 osobowa z Kacprem Piechaczkiem, tą ucieczkę przegapił Mateusz Manowski, który w późniejszym czasie spróbował "solową" akcję, ale nie zdołał dojść ucieczki, Ryszard Mendygrał i Paweł Lubowiecki uczestniczyli w kraksie.

Kacper Piechaczek zajął 2 miejsce, Mateusz Manowski 4 miejsce Ryszard Mendygrał w pierwszej dziesiątce, Paweł Lubowiecki nie ukończył wyścigu.W wyścigu juniorek w pięknym stylu wygrała Asia Szklanny. W wyścigu elity po kilkudziesięciu kilometrach pojechała 3 osobowa ucieczka w której znalazł się Grzegorz Pawlak. W późniejszym czasie ucieczkę dojechała do niej 5 osobowa grupka z Pawłem Gruszczykiem i przez kolejne rundy 8 osobowa grupka wypracowywała coraz większą przewagę nad peletonem.Paweł Gruszczyk zajął 3 miejsce,Grzegorz Pawlak piąte miejsce, Marcin Grolik w czwartej dziesiątce.

43-200 Pszczyna
ul. .

kom. 606124362

Mateusz Manowski, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA