• 15 maja 2014
  • wyświetleń: 1665

III edycja Pucharu polski w Gostyniu

W dniach 10-11.05.2014 odbyła się III edycja Pucharu Polski. W pierwszym dniu odbyła się jazda indywidualna na czas natomiast dzień później start wspólny .

W jeździe indywidualnej na czas w kategorii młodzik Michał Wenglorz zajął 12 pozycję tracąc do zwycięscy 44s natomiast Piotr Marcoń zajął 21 miejsce tracąc do zwycięscy 1.04 min W juniorkach młodszych Kasia Migdoł zajęła 22 lokatę tracąc 1.18 min do zwyciężczyni. W juniorach młodszych Kacper Piechaczek zajął 41 miejsce tracąc 1.07 min a Mateusz Manowski 79 miejsce z stratą 1.50 min. W juniorkach bardzo dobrze spisała się Asia Szklanny zajmując 9 miejsce tracąc 49 s do zwyciężczyni.

W drugim dniu startowała kategoria młodziczki w której Edyta Gołek zajęła 2 miejsce. W młodzikach Michał Wenglorz zajął 18 lokatę a Piotr Marcoń mimo że uczestniczył w kraksie to ukończył wyścig na 43 miejscu.W juniorkach młodszych Kasia Migdoł zajęła 34 miejsce natomiast w juniorach młodszych Kacper Piechaczek zajął 28 miejsce , Mateusz Manowski i Ryszard Mendygrał uczestniczyli w kraksie i nie ukończyli wyścigu .W juniorkach Asia Szklanny zajęła 9 pozycję.