Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 1 maja 2014
  • wyświetleń: 764

Dobry występ kolarzy

Pszczyńscy kolarze jak co roku ścigali się w czeskiej miejscowości Olsoviec. Runda liczyła 6,5 km. Występ naszych zawodników był bardzo udany.

W kategorii młodziczki Edyta Gołek zajęła 2 miejsce natomiast w młodzikach bardzo dobrze spisał się Michał Wenglorz, który zajął 3 miejsce. Drugi nasz reprezentant Michał Szklanny zajął 11 miejsce.

kolarze
Pszczyńscy kolarze ścigali się w czeskiej miejscowości Olsoviec · fot.


W juniorkach młodszych Kasia Migdoł zajęła 4 miejsce, natomiast w juniorach młodszych Mateusz Manowski - 2 miejsce, Kamil Białończyk - 9 miejsce, Kacper Piechaczek uciekał sam przez 2 rundy, ale rozpędzony peleton "wchłonął" go na 2 km przed linią mety i ostatecznie zajął 15 miejsce, a Ryszard Mendygrał - 16 miejsce.

W juniorkach dobrze spisała się Joanna Szklanny, która zajęła 2 miejsce. W kategorii elita - Grzegorz Pawlak zajął dobre 5 miejsce, Paweł Gruszczyk - 10 miejsce, a Adam Koryczan - 12.

43-200 Pszczyna
ul. .

kom. 606124362

Mateusz Manowski, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA