• 8 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 4497

Udany start tenisistów ULKTS

W minioną sobotę rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Śląska LZS-ów w tenisie stołowym.

Kinga Krawczyk, Wiktoraia Lasek i Sztwiertnia
Kinga Krawczyk, Wiktoria Lasek i Ilona Sztwiertnia · fot. Janusz Friebe

Turniej rozgrywano na 16 stołach w pięknej hali sportowej w Łaziskach Górnych. W czterech kategoriach wiekowych wystartowało 121 zawodników.

Zawodnicy Pszczyńskiego ULKTS-u dobrze się zaprezentowali ,Kinga Krawczyk zdobyła złoty medal w kategorii młodziczek i już w maju wystartuje w Mistrzostwa Polski.

Natomiast blisko podium była Zosia Kłapyta, która była czwarta, w tej samej kategorii Łukasz Broszkiewicz wywalczył siódme miejsce. W kategorii kadetek Emila Piórko i Magda Ryguła zakończyły turniej na piątym i szóstym miejscu, Jacek Rus w juniorach był w przedziale 9-12.