Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 30 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1627

Jawiszowice wygrały w Memoriale

Drużyna LKS Jawiszowice zwyciężyła w "II Memoriale Im. Krzysztofa Kanika w Futsalu", który odbył się w ubiegłą niedzielę tj.26 stycznia 2014r. w hali sportowej "Goczuś".

W zawodach uczestniczyło dziesięć zespołów, które drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy. Do pierwszego półfinału z grupy pierwszej awansowała ekipa Walcowni i Studzienic. Czechowiczanie po zaciętym pojedynku w ostatnich sekundach stracili bramkę i przegrali (1:2).

Do drugiego półfinału awans wywalczyły zespoły z Kaniowa oraz ze wspomnianych wcześniej Jawiszowic, mecz do końca był bardzo wyrównany i dopiero rzuty karne dały awans ekipie z Jawiszowic.

Kawałek dobrego futbolu mieliśmy okazję oglądać w meczu o trzecią lokatę, gdzie Walcownia nie dała rady kolegom z Kaniowa (2:3).

W wielkim finale drużyna z Jawiszowic strzeliła jedynego gola chłopakom ze Studzienic i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w całym turnieju.

II Memoriał Im. Krzysztofa Kanika w Futsalu - 26.01.2014 · fot.


W meczu o piąte miejsce pierwsza drużyna z Goczałkowic pokonała 3:1 Czarków, siódme miejsce powędrowało do Frydka , ósme zajęła drużyna Browarów Tychy, dziewiąte druga drużyna z Goczałkowic, a ostatnie trafiło do Kobióra. Najlepszym zawodnikiem turnieju w oczach organizatorów został Urbańczyk Piotr ze Studzienic, a najlepszym bramkarzem został Borgosz Krzysztof z Jawiszowic. Na zakończenie piłkarskich zmagań Wójt Gminy Goczałkowice - Zdrój Pani Gabriela Placha, która objęła patronatem memoriałowy turniej, wręczyła wszystkim drużynom dyplomy, puchary oraz nagrody indywidualne.

Klasyfikacja końcowa:
1. LKS Jawiszowice
2. LKS Studzienice
3. LKS Kaniów
4. Walcownia Czechowice - Dziedzice
5. LKS Goczałkowice - Zdrój 1
6. LKS Czarków
7. LKS Frydek
8. Browary Tychy
9. LKS Goczałkowice 2
10. LKS Kobiór

źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA