Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 22 grudnia 2013
  • 19 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2157

W styczniu III Rajd Rowerowy

Za nami:

Klub Turystyki Kolarskiej "Koło" przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza 19 stycznia na III Rajd Rowerowy dla upamiętnienia 69 rocznicy "Marszu Śmierci" Więźniów Oświęcimskich. Zapisy przyjmowane są do 15 stycznia.

Klub Turystyki Kolarskiej "Koło" już po raz trzeci pragnie utrwalić pamięć tragicznych dni stycznia 45 roku. Uczestnicy rajdu ku pamięci poległych zapalą znicze na mogiłach ofiar marszu oraz pokonają trasę:

Brama Obozu KL Auschwitz - przejazd pod obóz koncentracyjny w Brzezince - Harmęże Wola - Ćwiklice - Pszczyna, wariant krótszy: Oświęcim - Miedźna ok. 14 km; pełna trasa ok. 32 km

Organizator zapewnia przewóz osób i rowerów na trasie: Pszczyna - Oświęcim oraz ciepły posiłek na trasie rajdu.

Członkowie Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej z opłaconą składką za rok 2014 posiadają ubezpieczenie w ramach wykupionego znaczka. Pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Dowód ubezpieczenia należy okazać na starcie rajdu.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. W związku z koniecznością organizacji transportu zapisy przyjmowane są do 15 stycznia.

Zapisując się uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w Rajdzie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. W razie niesprzyjający warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania Rajdu. Rajd nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej.

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 15

tel. 032 449 11 23
tel. 032 210 35 30
fax 032 210 35 30

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA