Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 18 listopada 2013
  • wyświetleń: 3455

Sukcesy tenisistów ULKTS

Zawodnicy ULKTS Pszczyna w ostatnim czasie są bardzo zaangażowani, startują w wielu turniejach na szczeblu wojewódzkim oraz ogólnopolskim, po za tym uczestniczą w rozgrywkach drużynowych na poziomie II i IV ligi PZTS.

ulkts pszczyna
fot.


Od września zawodnicy naszego Klubu uczestniczyli w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych w kategoriach młodzieżowych (młodzik, kadet, junior), w Mistrzostwach Polski i Śląska Uczniowskich Klubów Sportowych, oraz Grand Prix Pszczyny. Relacje z zawodów na bieżąco umieszczane są na: www.facebook.com/ulktspszczyna (zapraszamy do polubienia naszej strony).

Sukcesy odnoszą nasze najmłodsze zawodniczki i zawodnicy, Kinga Krawczyk została mistrzynią Śląska Uczniowskich Klubów Sportowych, natomiast Łukasz Broszkiewicz wywalczył piąte miejsce, a w ubiegła sobotę (16 listopada) Kinga wraz z Zosią Kłapytą wywalczyła brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w kategorii młodziczek.

Trwają rozgrywki drużynowe II ligi kobiet oraz IV ligi męskiej, w których startują nasi zawodnicy i zawodniczki. W II lidze nasze dziewczyny walczą o każdy punkt i o utrzymanie się w lidze, mamy w składzie młode dziewczyny które się ogrywają ,natomiast w meczach w których można powalczyć o punkty grają doświadczone starsze koleżanki, ale założeniem jest aby młodzież grała w lidze, dziewczyny doskonale sobie radzą i na razie jeśli finanse nam na to pozwolą to możemy być spokojni o te rozgrywki, obecnie po VII kolejkach zajmujemy XII miejsce w lidze.

Sukcesy tenisistów ULKTS - 16.11.2013 · fot.


Skład ULKTS Pszczyna II Liga: Sabina Kukla, Strzymszok Lucyna, Friebe Dominika, Magdalena Ryguła, Katarzyna Łukaszczyk, Kinga Krawczyk, Emilia Piórko.

Aktualna tabela II Ligi po VII kolejkach: www.slzts.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=25&Itemid=139

W lidze okręgowej startują nasze dwie drużyny pierwsza złożona z doświadczonych zawodników-seniorów, natomiast druga to młodzieżowy skład w której grają najlepsi chłopcy z klubu. Pierwsza drużyna grająca w składzie: Tempini Rizzardi Maurizio, Grajny Leszek, Anderko Marcin, Suchodolski Paweł, Ochodek Grzegorz, Puda Piotr, Baborski Andrzej jak do tej pory radzi sobie bardzo dobrze ma na koncie cztery zwycięstwa i dwie porażki, aktualnie piąte miejsce w tabeli na czternaście drużyn.

Drugi zespół który gra w składzie: Rus Jacek, Cieślicki Wojciech, Kraut Robert, Broszkiewicz Łukasz, Pater Wojciech, wywalczyli dwa zwycięstwa i cztery porażki, aktualnie dziesiąta pozycja w lidze.

klasyfikacja ligi okręgowej: www.slzts.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=29&Itemid=150

Mecze rozgrywane są w Zespole Szkól nr 1 w Pszczynie we czwartki i piątki w godz. 18.00-20.00

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA