Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

• 13 września 2013
  • wyświetleń: 2411

Bike Team Pszczyna w Wałbrzychu

7 września odbyły się kolejne zawody z cyklu Powerade Volvo MTB Marathon. Tym razem edycja zawitała do Wałbrzycha. Trasa zawodów była urozmaicona. Posiadała długie podjazdy oraz szybkie zjazdy. Na starcie nie zabrakło zawodników Bike Team Pszczyna.

Na dystansie MINI (24 km) pierwsze miejsce wśród kobiet zajęła Magdalena Ziemba. Łukasz Fliś minął linię mety jako 10 w najliczniej obsadzonej kategorii, natomiast Szymon Widera uplasował się na 12 miejscu w kategorii mężczyzn poniżej 19 lat. Niestety startujący na dystansie MEGA Piotr Ziemba nie ukończył zawodów z powodu rozcięcia opony.

Bike Team Pszczyna w Wałbrzychu - 7.09.2013 · fot.

Nasi zawodnicy zajmują wysokie lokaty w klasyfikacji generalnej Powerade Volvo MTB Marathon: 1 miejsce - Magdalena Ziemba, 4 - Szymon Widera, 4 - Łukasz Fliś, 10 - Łukasz Janik. Bike Team Pszczyna drużynowo zajął drugie miejsce w rywalizacji na dystansie MINI w Wałbrzychu, natomiast w klasyfikacji generalnej zajmuje pierwsze miejsce.

Serdecznie dziękujemy firmie Visa Bell, produkującej Oblaty Śląskie za pomoc w zorganizowaniu transportu na zawody w Wałbrzychu.