Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 13 września 2013
  • wyświetleń: 2046

Zajęcia jogi w GOK-u

W każdą środę o godzinie 19.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Goczałkowicach-Zdroju odbywać się będą warsztaty jogi. Są to zajęcia dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą.

Na zajęciach poznać można podstawowe asany równoważne, stojące, odwrócone, a także pozycje siedzące. Zajęcia polegają na rozciąganiu ciała, by z każdym tygodniem było bardziej posłuszne oraz uelastycznianiu kręgosłupa tak, by po niedługim czasie na stałe zapomnieć o bólach w szyi czy dole pleców. Wykonując skręty czy pozycje odwrócone przyspiesza się przemianę materii i odżywia narządy wewnętrzne, poprawiając ich funkcjonowanie. Wykonując ćwiczenia oddechowe można nauczyć się jak oddychać pełną piersią i jak czerpać z tego oddechu przyjemność i siłę.

Hatha joga to starożytny system pracy z ciałem, praktykowany od setek lat w Indiach, a od kilkudziesięciu dostępny również na Zachodzie. System ten, w sposób nieinwazyjny, bezpieczny i sprawdzony pozwala na budowanie i wzmacnianie siły i sprawności ciała i umysłu, a co za tym idzie- osiągania i utrzymania wielkiego skarbu - zdrowia.

Zapisy i opłaty dokonywane są na zajęciach (20 zł/ 1,5 h zajęć). Na warsztaty należy zabrać matę. Lekcje trwają półtorej godziny. Więcej informacji można uzyskać pod numerem 501-570-806. Warsztaty prowadzi Kinga Ratajczak.

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Uzdrowiskowa 61

tel. 32 210 70 88
fax 32 210 70 88

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA