Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1598

W mikstach tak jak przed rokiem

16 par mieszanych wzięło udział w Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów, który został rozegrany na boiskach piaskowych Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Zwyciężyła para Wioletta Komisarczyk/Wojciech Widawski.

Turniej Siatkówki Plażowej Misktów
Cztery najlepsze pary Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów rozgrywanego na boiskach piaskowych POSiR-u. · fot.


Tym samym para ta obroniła swoje zeszłoroczne zwycięstwo. W finale naszych zawodów Kosiarczyk/Widawski ograli parę Iwona Religa/Mateusz Palusiński. Na trzecim stopniu podium stanął duet Patrycja Skrzypiec/Michał Wyrobek.

Przypomnijmy, że przed tygodniem na boisku piaskowym rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet i Mężczyzn. W trzech turniejach zagrało w sumie 32 pary. - Cieszy fakt dużego zainteresowania turniejami siatkówki plażowej mężczyzn i mikstów. Wiosną przyszłego roku Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie poszerzy swoją ofertę o ligę siatkówki plażowej. Na początek będzie to liga skierowana do par męskich, ale nie wykluczam, że w razie zainteresowania tą formą rywalizacji drużyn mieszanych czy kobiet powstaną też ligi w tych kategoriach. Nabór do ligi siatkówki plażowej przeprowadzimy w kwietniu i wystartujemy w połowie maja - mówi Maciej Stieber, dyrektor POSiR-u.

Turniej Siatkówki Plażowej Misktów, boiska piaskowe POSiR, 24 sierpnia 2013 roku
1. Wioletta Komisarczyk/Wojciech Widawski, 2. Iwona Religa/Mateusz Palusiński, 3. Patrycja Skrzypiec/Michał Wyrobek 4. Katarzyna Boroń/Daniel Pochopień, 5-6. Angelika Wardęga/Jarosław Płachno, Karolina Uściłowicz/Piotr Chrzęszczyk, 7-8. Anna Machulec/Krzysztof Majewicz, Marta Losoń/Błażej jany, 9-12. Anna Kostka/Karol Kostka, Joanna Pyrek/Marek Pyrek, Agnieszka Golla/Szymon Pałyz, Paulina Pawliczek/Mariusz Jajus, 13-16. Olga Omozik/Zbigniew Długaj, Marlena Poczkajska/Krzysztof Bulanda, Karolina Grzybek/Damian Chrapkowicz, Joanna Franek/Krzysztof Franek.

Zdjęcia z zawodów można znaleźć na facebook'owym profilu POSiR-u.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA