Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 27 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1527

Bike Team w Korbielowie

10 sierpnia odbyły się zawody u stóp Pilska - w Korbelowie. Kolejny raz pogoda dla kolarzy nie okazała się łaskawa. Padający deszcz oraz niska temperatura sprawiły, iż trasa zawodów stała się ciężka nawet dla doświadczonych zawodników.

Na początek kolarze pokonywali 9 km. na Halę Miziową, gdzie różnica wysokości wyniosła ponad 700 m. Maraton charakteryzował się ciężkimi, technicznymi podjazdami i zjazdami. Nie zabrakło na starcie oczywiście kolarzy Bike Team Pszczyna.

Bike Team w Korbielowie - 10.08.2013 · fot.


Na dystansie MINI (30 km) najszybciej z zespołu na metę dotarł Łukasz Fliś zajmując 13 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jako 24 w M3 zawody ukończył Łukasz Janik, natomiast na 14 miejscu w swojej kategorii wiekowej uplasował się Henryk Urzoń. Niestety pech dopadł Szymona Widerę, który pomimo przebicia dwóch dętek minął linię mety jako 8 w kategorii mężczyzn poniżej 18 roku życia. Bardzo dobrze spisała się Magdalena Ziemba zajmując 2 miejsce w kategorii pań, tuż za nią uplasowała się Oliwia Kamińska, która ukończyła zawody na 6 miejscu.

Na dystansie MEGA (50 km) w najliczniej obsadzonej kategorii Michał Bilkowski zajął 24 miejsce. Natomiast startujący w kategorii M4 Piotr Ziemba uplasował się na 18 pozycji.

Nasi zawodnicy zajmują wysokie lokaty w klasyfikacji generalnej Powerade Volvo MTB Marathon: 2 miejsce - Magdalena Ziemba, 4 - Szymon Widera, 2 - Łukasz Fliś, 18 - Bartosz Dudziński, 8 - Łukasz Janik, 19 - Henryk Urzoń oraz 24 - Piotr Ziemba. Bike Team Pszczyna drużynowo zajął drugie miejsce w rywalizacji na dystansie MINI w Korbielowie, natomiast w klasyfikacji generalnej objął prowadzenie.

luckymtb / klub.pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA