Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 20 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1570

Turniej siatkówki plażowej

Zwycięstwem pary Łukasz Janus/Mateusz Janus w kategorii mężczyzn, oraz pary Joanna Pyrek/Sandra Osuchowska wśród kobiet, zakończyły się Turnieje Siatkówki Plażowej, które w sobotę rozegrane zostały na boiskach piaskowych naszego Ośrodka.

Pyrek/Osuchowska
fot.


Janus/Janus
fot.


Sobotnie zmagania na piachu rozpoczęliśmy od rywalizacji mężczyzn. Wśród panów najlepszą okazała się para Łukasz Janus/Mateusz Janus, która w finale pokonała parę Jarosław Płachno/Michał Wyrobek. Najniższy stopień podium przypadł parze Jany/Widawski, a na czwartym miejscu zmagania zakończyła para Pławecki/Działowski.

Klasyfikacja końcowa Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn

1. Łukasz Janus/Mateusz Janus
2. Jarosław Płachno/Michał Wyrobek
3. Wojciech Widawski/Błażej Jany
4. Kamil Pławecki/Marek Działowski
5-6 Oszek/Mrzyk
Białas/Białas
Pałyz/Górka
Pyrek/Grzybowski
9-12 Nowogrodzki/Nowogrodzki
Czyż/Skrzypczyk
Figołuszka/Bienioszek
Kozyra/Bartosz

Do turnieju kobiet zgłosiły się cztery pary, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Turniej zakończył się zwycięstwem pary Joanna Pyrek/Sandra Osuchowska, na drugim miejscu para Patrycja Skrzypiec/Karolina Kozioł, trzecie miejsce przypadło parze Olga Omozik/Anna Machulec, a czwarte parze Agnieszka Golla/Klaudia Szafron.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

new, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA