Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 6 sierpnia 2013
  • 20 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 5218

Na rowerach z Diablakiem - relacja

W niedzielę 18 sierpnia Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny Diablak zorganizował wycieczkę rowerową dla młodzieży i dorosłych.

Trasa wiodła z Pszczyny przez Ćwiklice, Bodzów, Miedźną, Wolę, Harmęże do Brzezinki i powrót tą samą trasą rowerową czyli popularną R4.

Na rowerach z Diablakiem - 18.08.2013


W trakcie wycieczki uczestnicy zwiedzali Obóz Koncentracyjny KL Auschwitz-Birkenau. Przy bardzo słonecznej pogodzie uczestnicy pokonali w sumie dystans 45 km, głównie drogami leśnymi i w mniejszym stopniu drogami asfaltowymi. Poznali przy okazji różnorodność ścieżek rowerowych i możliwości, jakie istnieją w okolicach Pszczyny do uprawiania turystyki rowerowej. Po kilkugodzinnej wycieczce wszyscy bezpiecznie wrócili do Pszczyny.

Zapraszamy na kolejne wycieczki organizowane przez UKST "DIABLAK". Wszystkie informacje na temat naszej działalności można znaleźć na stronie Klubu www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl Organizujemy wyjazdy turystyczne dla młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej a także dla dorosłych. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach na ściance wspinaczkowej, które zaczęliśmy regularnie organizować od tego roku szkolnego. Najbliższa wycieczka planowana jest na 22 września br. a jej głównym celem będzie zdobycie Królowej Beskidów, czyli Babiej Góry (tym razem wejście planowane jest od strony słowackiej) - szczegóły wkrótce na stronie Klubu.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy.

Opiekunowie Klubu Agnieszka i Artur Wojciechowie

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

kom. 0504032040
kom. 0609555369

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA