Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1354

Zwycięstwa w Mini Tour de Pologne

Zakończył się nasz narodowy tour z sukcesem - czwarte miejsce Rafała Majki, zakończył się też Mini Tour de Pologne, w nim dwa zwycięstwa młodych kolarek z Pszczyny.

Mini tour odbył się w w czterech miastach goszczących kolarzy głównego wyścigu, nasi młodzie kolarze wzięli udział w trzech: Rzeszowie, Katowicach i Krakowie. W pierwszym wyścigu w Rzeszowie młodzicy i młodziczki wystartowali w wyścigu Nadziei Olimpijskich mini Tour de Pologne. Edyta Gołek zajęła 6 miejsce, Katarzyna Migdoł 16 miejsce, a w wyścigu młodzików Mateusz Manowski uplasował się tuż za podium na 4 miejscu.

W Katowicach Kasia Migdoł zwyciężyła wśród gimnazjalistek, Natalia Rapior była 5. Młodzicy Adrian Sitko i Piotr Marcoń zajęli odpowiednio 12 i 15 miejsca. Drużynowo zwyciężyła nasza drużyna Dobre Sklepy Rowerowe Autor Pszczyna.

W Krakowie dla odmiany wśród gimnazjalistek zwyciężyła Edyta Gołek, Mateusz Manowski zajął 6 miejsce, Adrian Sitko 13, Michał Szklanny 22. Drużynowo nasi młodzi kolarze tym razem uplasowali sie na drugim miejscu.

Więcej wiadomości oraz galerie zdjęć na stronie wyścigu: minitourdepologne.pl

43-200 Pszczyna
ul. .

kom. 606124362

Tadeusz Foltyn, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA