Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 21 lipca 2013
  • wyświetleń: 2842

Bike Team Pszczyna w Piwnicznej

13 lipca 2013 roku odbyły się kolejne zawody Powerade Volvo MTB Marathon. Tym razem kolarze Bike Team Pszczyna zawitali do malowniczej Piwnicznej Zdrój. Dla zawodników pogoda nie była łaskawa, ze względu na przenikliwe zimno oraz padający deszcz. Trasa zawodów składała się ze stromych, kamienistych podjazdów i szybkich, technicznych zjazdów, na których prędkość dochodziła do 60 km/h. Kolejnym utrudnieniem było zalegające na całej trasie błoto.

Zawody Powerade Volvo MTB Marathon - 13.07.2013 · fot.


Na dystansie MINI (19 km.) najszybciej na mecie zameldował się Bartosz Dudziński, który zajął 6 miejsce w kategorii M2. Tuż za nim również w M2 uplasowali się kolejno: Łukasz Fliś - 12, Michał Bilkowski - 14 oraz Dawid Skabrat - 16 miejsce. W kategorii mężczyzn do lat osiemnastu na najniższym stopniu podium stanął Szymon Widera. Na 4 miejscu linię mety minęła Magdalena Ziemba ze stratą do trzeciego miejsca 47 sekund. Na 14 miejscu uplasował się Łukasz Janik w kategorii M3, natomiast debiutant w takim rodzaju zawodów Henryk Urzoń zajął 13 miejsce w M4.

Jedynym startującym z Bike Team Pszczyna na dystansie MEGA (50 km.) był Piotr Ziemba, który ostatecznie zajął 25 miejsce w kategorii M4.
Jak widać trudne warunki i niesprzyjająca aura nie są przeszkodą dla zawodników Bike Team Pszczyna do uzyskiwania dobrych wyników.

Nasi zawodnicy zajmują wysokie lokaty w klasyfikacji generalnej Powerade Volvo MTB Marathon: 2 miejsce - Magdalena Ziemba, 6 - Szymon Widera, 2 - Łukasz Fliś, 13 - Bartosz Dudziński, 15 - Łukasz Janik. Bike Team Pszczyna drużynowo wygrał rywalizację na dystansie MINI w Piwnicznej, natomiast w klasyfikacji generalnej zajmuje 2 miejsce.

Następne zawody odbędą się 10.08.2013 r w Korbielowie.

luckymtb / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA