Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 19 lipca 2013
  • wyświetleń: 1045

Medale pszczyńskich kolarzy

W ubiegły weekend odbyła się w Koziegłowach i Pińczycach kolejna seria Pucharu Polski w kolarstwie szosowym. Bardzo dobrze wypadli nasi kolarze zdobywając 4 złote medale.

W sobotnich zmaganiach kolarzy w jeździe na czas w kategorii młodziczka dominowały nasze dziewczyny, zwyciężyła Edyta Gołek, trzecia była Kasia Migdoł i czwarta Natalia Rapior. Młodzicy zajęli miejsca w drugiej dziesiątce. W wyścigu juniorów młodszych w jeździe na dystansie 12 km 5 miejsce zajął Maciej Foltyn, pozostali juniorzy młodsi Piechaczek i Białończyk uplasowali się w drugiej dziesiątce.

Następnego dnia w Pińczycach odbyły się wyścigi ze startu wspólnego. W młodziczkach Edyta Gołek zajęła drugie miejsce a Kasia Migdoł trzecie, co dało w klasyfikacji Mistrzostw Śląska złoty i srebrny medal naszym dziewczynom. W wyścigu młodzików drugie miejsce zajął Mateusz Manowski (zdobywając Mistrzostwo Śląska) a trzynaste Piotrek Marcoń. W juniorach młodszych dobrze pojechał Maciej Foltyn zabierając się w dziesięcioosobową ucieczkę, w finiszowej rozgrywce zajął 7 miejsce, dało mu to jednak złoty medal Mistrzostw Śląska.

Wyniki na stronie godlewski-sport.cba.pl/

43-200 Pszczyna
ul. .

kom. 606124362

Tadeusz Foltyn, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA