Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 2 lipca 2013
  • wyświetleń: 2480

Turniej minisiatkówki dziewcząt

41 zawodniczek z dwóch roczników wzięło udział w Turniejach Minisiatkówki Dziewcząt organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz UKS Centrum przy POSiR Pszczyna.

W zawodach rozgrywanych w hali POSIR rywalizowały zawodniczki: UKS Setbol Oświęcim, UKS Trójka Mikołów oraz UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Zmagania odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych. Rocznik 2001 rywalizował w składach czteroosobowych, zaś rocznik 2003 w składach dwuosobowych. Dla obu grup wiekowych z Pszczyny były to pierwsze zawody w takich składach.Rocznik 2001 do tej pory rywalizował składami trzyosobowymi. W tej grupie uczestniczyło pięć zespołów: dwa z Oświęcimia i trzy z Pszczyny. Po rozegraniu 10 spotkań (grano systemem "każdy z każdym") zwyciężczyniami okazały się zawodniczki z drugiego składu Setbola. Drugą lokatę zajął skład nr 1, zaś trzecią pierwszy skład z Pszczyny (Paulina Balcarek, Aleksandra Operchalska, Martyna Bryła, Patrycja Olszyk).

Dla dziewcząt z rocznika 2003 trenujących w Szkółce Siatkówki Dziewcząt przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie były to z kolei pierwsze zawody, w których rywalizowały z zawodniczkami z innych klubów. W tej kategorii uczestniczyło 10 "dwójek", które najpierw grały w eliminacjach grupowych, zaś potem toczyły się spotkania o miejsca. W sumie każda para rozegrała pięć turniejowych meczów. Zawody zakończyły się zwycięstwem zespołu z Mikołowa w składzie: Wiktoria Masztaler i Anna Gdaniec. Drugie miejsce wywalczyły pszczynianki: Oliwia Kowalska i Magdalena Mieszczak, zaś trzecie pierwszy skład z Oświęcimia: Izabela Grześko i Natalia Jackowska.

Pszczynianki w rywalizacji z Oświęcimiem i Mikołowem - 23.06.2013 · fot.


Turniej Minisiatkówki Dziewcząt, hala POSiR w Pszczynie, 23 czerwca
Składy dwuosobowe, rocznik 2003:
1. Cytrynka (Wiktoria Masztaler, Anna Gdaniec), 2. Malinki (Oliwia Kowalska, Magdalena Mieszczak), 3. UKS Setbol Oświęcim I (Izabela Grześko, Natalia Jackowska), 4. Mango (Justyna Zormbska, Patrycja Paszek), 5. UKS Setbol II (Karolina Sarpata, Oliwia Kłys, Amelia Filipek), 6. Truskawki (Natalia Kwaśny, Patrycja Otremba), 7. Jabłuszka (Zofia Konieczny, Wiktoria Wiera), 8. Kokosanki (Emilia Krawczyk, Oliwia Ślisz), 9. Limonki (Zuzanna Szczepek, Anna Laska), 10. Brzoskwinie (Karolina Halbina, Patrycja Wala).

Składy czteroosobowe, rocznik 2001: 1. UKS Setbol Oświęcim II (Zuzanna Rusinek, Wiktoria Małsajda, Agata Leśniak, Agnieszka Banach), 2. UKS Setbol I (Alicja Michalczuk, Marta Lipka, Karolina Mordan, Martyna Kubas), 3. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I (Paulina Balcarek, Martyna Bryła, Aleksandra Operchalska, Patrycja Olszyk), 4. UKS Centrum przy POSiR II (Aleksandra Koczor, Patrycja Kopeć, Julia Płowy, Beata Szega) 5. UKS Centrum przy POSiR III (Julia Łapa, Julia Maroszek, Agata Świerkot, Kamila Białek).

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 5a

tel. 32 210 55 00

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA