Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 6 czerwca 2013
  • 23 czerwca 2013
  • wyświetleń: 2099

Sportowe Dni Goczałkowic

Za nami:

Obchody dni Goczałkowic to nie tylko wydarzenia kulturalne ale także sportowe, dlatego Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował parę propozycji.

Dni Goczałkowic-Zdroju


Jako pierwsze, już siódmego czerwca na orliku zaprezentują się dziewczyny, które wezmą udział w "Pierwszym turnieju piłki nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o puchar Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój. Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych, jak co roku, pod siatką zmierzą się zespoły : Urzędu gminy, Nauczycieli, Mieszkańców oraz Absolwentów gimnazjum w "Turnieju siatkówki o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Goczałkowice - Zdrój".

Dokładnie tydzień później 14 czerwca Podstawówka oraz Gimnazjum będą miały dzień sportu, a o godzinie 19.00 w futbolówkę pokopią Rodzice z Gimnazjalistami w meczu o puchar Dyrektora Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju. W sobotę 15 czerwca o godzinie 10.00 z parkingu przy hali sportowej wyruszymy z "kijami" w II Marszu po zdrowie " Nordic Walking" zielonymi ścieżkami Goczałkowic - Zdroju.

Niedziela 16 czerwca będzie należała do najmłodszych piłkarzy, a dokładnie żaków, którzy zmierzą się w Turnieju o Puchar Kierownika Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jako ostatni 23 czerwca do boju wystartują pływacy, którzy będą rywalizować w III Memoriale pływackim im. Krzysztofa Kanika.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA