Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 4 czerwca 2013
  • wyświetleń: 812

Młodziczki wygrały w Bełchatowie

Przez weekend w Bełchatowie odbywał się 2-etapowy "Mały Wyścig Pokoju", w którym rywalizowali zawodnicy i zawodniczki LK UKS Pszczyna z kategorii młodzik i młodziczka.

Wyniki końcowe młodzik
Wyniki końcowe młodziczka

Bardzo dobrze spisali nasi kolarze, w pierwszym dniu dziewczyny rywalizowały w indywidualnej jeździe na czas na dystansie 4,5 km.
Zwyciężyła Edyta Gołek , Katarzyna Migdoł zajęła 3 miejsce, Natalia Rapior była 8. Równie dobrze spisali się chłopcy: Mateusz Manowski zajął 2 miejsce, 11 był Adrian Sitko, 15 Piotr Marcoń i 20 Michał Szklanny. Drugi dzień zawodów to wyścig na dystansie 36 km ze startu wspólnego, wyniki podobne jak w jeździe na czas; wśród dziewczyn zwyciężyła Kasia Migdoł, Edyta Gołek była druga, Natalia Rapior zjęła 8 miejsce. Tym samym w klasyfikacji generalnej wyścigu podwójne zwycięstwo naszych dziewczyn - pierwsza Edyta, druga Kasia.

Chłopcy poradzili sobie podobnie, Mateusz znowu musiał uznać wyższość jednego kolarza z Puław Filipa Maciejuka, który zwyciężył oba wyścigi, Adrian Sitko był 8, Piotr Marcoń 12 i Michał Szklanny 17.

43-200 Pszczyna
ul. .

kom. 606124362

Tadeusz Foltyn, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA