Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 23 maja 2013
  • wyświetleń: 706

II seria Pucharu Polski w Gostyniu

W sobotę i niedzielę nasi kolarze przebywali w Gostyniu, wzięli udział w wyścigach zaliczanych do Pucharu Polski juniorów i juniorów młodszych.

W sobotę kolarze rywalizowali na czas, Mateusz Manowski zajął 8 miejsce w młodzikach, Kasia Migdoł zajęła 3 miejsce, a Edyta Gołek 6 miejsce wśród młodziczek. W kategorii junior młodszy na starcie stanęła prawie setka kolarzy, problemy mieli sędziowie z ustaleniem właściwej kolejności. Startowało trzech naszych kolarzy, czas Kamila Białończyka długo był najlepszy, ale ostatecznie został zdyskwalifikowany. (tak właściwie to nie wiadomo za co) Maciej Foltyn zajął 22 miejsce, Kacper Piechaczek był 44. W juniorach Paweł Gruszczyk zajął 44 miejsce pod koniec klasyfikacji.

W niedzielę w wyścigach ze startu wspólnego nasza juniorka młdsza Joanna Szklanny zajęła 15 miejsce, nie zawiódł znowu Manowski - stanął na drugim miejscu na podium, 3 i 5 miejsce zajęły nasze młodziczki Edyta Gołek i Katarzyna Migdoł. Juniorzy młodsi bez sukcesów, nieźle zaś pojechał Paweł Gruszczyk w juniorach zajął 13 miejsce.

43-200 Pszczyna
ul. .

kom. 606124362

Tadeusz Foltyn, źródło: LK UKS Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA