Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 27 kwietnia 2013
  • 2 czerwca 2013
  • wyświetleń: 3055

Goczałkowice: zawody wędkarskie

2 czerwca w ramach obchodów Dni Goczałkowic-Zdroju na stawie "Rontok Mały" odbyły się zawody wędkarskie metodą spławikową dla dzieci i młodzieży.

wędkarstwo


Dzień Dziecka w Polsce, podobnie jak w innych krajach dawnego bloku wschodniego jest świętem obchodzonym od 1950 roku. Z tej to okazji początkiem czerwca organizuje się dla najmłodszych szereg atrakcji, zabaw i imprez, które mają cieszyć i bawić oraz zapewnić chwile niezmąconej beztroski.

O tym, wyjątkowym dniu nie zapomniano również w Goczałkowicach. Specjalnie dla wszystkich dzieci, 2 czerwca na stawie "Rontok Mały" odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie zorganizowane przez Stowarzyszenie Wędkarskie "Rontok", Lokalną Grupę Rybacką "Żabi Kraj" oraz Gminny Ośrodek Kultury.

W imprezie wzięły udział 93 drużyny (dziecko + pełnoletni opiekun), które przez dwie godz. starały się złowić największą rybę, gwarantującą zwycięstwo w ogólnej rywalizacji. Choć nie wszystkim udała się ta trudna sztuka, nikt nie pozostał bez nagrody.

Na każdego uczestnika czekał prezent - turystyczny bidon oraz poczęstunek. Dodatkowo wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w konkursie wiedzowym przeprowadzonym przy stoisku promocyjnym LGR oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z "żywą" maskotką zielonej żaby.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA