Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 7 września 2012
  • 10 września 2012
  • wyświetleń: 1423

Zawody Międzyośrodkowe

Za nami:

Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie zaprasza na X Międzyośrodkowe Zawody Sportowe dla Osób Niepełnosprawnych - Pszczyna-Suszec 2012.

Zawody międzyośrodkowe


Zawodnicy z 37 placówek z terenu województwa śląskiego walczą o przechodni puchar Starosty Pszczyńskiego. Z 3 dni eliminacji tj. 11, 13 i 19 września najlepsze 10 drużyn weźmie udział w Finale tych zawodów, który odbędzie się 27 września w hali sportowej w Suszcu przy ul. Szkolnej. Eliminacje rozgrywane są w hali sportowej w Pszczynie przy ul. Zamenhofa. Imprezy odbywać się będą od 9.00 do 14.00 każdego dnia zawodów.

Całość tego sportowego przedsięwzięcia finansowana jest ze środków PFRON przy udziale środków własnych naszej placówki. Zawody objęte są ponadto honorowym patronatem Dyrektora Caritas Archidiecezji Katowickiej - Ks. dr. Krzysztofa Bąka, Starosty Pszczyńskiego - Pana Pawła Sadzy oraz Wójta Gminy Suszec - Pana Mariana Pawlasa.

Współorganizatorami tego przedsięwzięcia są: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu.

Sponsorem zawodów jest ponadto Bank Spółdzielczy w Pszczynie.
Zawody wspierają wolontariusze I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie oraz Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Pszczynie - Łące.

Ośrodek Matka Boża Różańcowa

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA