Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 17 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 1610

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

Chociaż był to czwartek, a nie jak zazwyczaj sobota, to na II Otwarty Turniej Piłki Plażowej przybyło 11 z 12 zgłoszonych par. Była to ostatnia z propozycji Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach akcji "Wakacje z Goczusiem 2012".

Każdy z zawodników na wstępie otrzymał pamiątkową koszulkę. Zawody odbyły się 16.08.2012r. na boisku do piłki plażowej przy ulicy uzdrowiskowej. Rozgrywki prowadzone były wg systemu "Brazylijskiego" dla 12 zespołów. Mecze półfinałowe, o trzecie miejsce oraz finały rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 15 pkt.

Jako pierwsza do półfinału awansowała para Widawski / Zając oraz para Czyż / Bienioszek - która musiała uznać w tym dniu wyższość rywala przegrywając szybko 2:0. Do drugiego półfinału awansowała para Grygier Michał / Grygier Maciej i para Wyrobek / Peterek, gdzie ze zwycięstwa cieszyli się ci drudzy 0:2.

II Otwarty Turniej Piłki Plażowej - 16.08.2012 · fot.


Emocje zaczęły się w meczu o trzecie miejsce, gdzie goczałkowicka para Czyż / Bienioszek dopiero w timebreaku dała się ograć braciom Grygier 1:2. W finale para Widawski / Zając typowana od samego początku na faworyta tych rozgrywek wygrała z parą Wyrobek / Peterek 2:0. Na zakończenie siatkarskich zmagań zostały wręczone statuetki oraz nagrody.

Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i zapraszamy na plażówkę w przyszłym roku.

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Wisławy Szymborskiej 1

tel. 032 2127424

źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA