Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 23 marca 2010
  • wyświetleń: 2608

Kolejne zwycięstwa tenisistek

Zawodniczki ULKTS-u Pszczyna odniosły kolejne zwycięstwa w II lidze kobiet.

Kolejne zwycięstwa tenisistek
Sabina Kukla


12 marca u siebie po zaciętym meczu wypunktowały 6-4 drużynę MKS Szkoły Progres Siemianowice Śl. Natomiast tydzień później (19 marca) na wyjeździe rozbiły zespół SKS Spartakus Gliwice 10-0. Drużyna oraz działacze zaczynają już myśleć o kolejnym sezonie, utrzymanie się w lidze raczej jest pewne, przed zespołem jeszcze dwa mecze i to z drużynami broniącymi się przed spadkiem.

Kończą się też rozgrywki w męskiej lidze okręgowej. Młodzieżowa reprezentacja Pszczyny grająca w składzie : Tomasz Żmij, Arkadiusz Bieroński, Mateusz Szuster, Wojciech Janosz, kier. drużyny-Andrzej Baborski, w ubiegły czwartek podejmowała drużynę z Pogórza, po długim i dramatycznym meczu zwycięstwo odnieśli goście 6-4.

Niestety w czasie meczu grupa amatorów siatkówki zachowywała się nieposportowemu, przeszkadzając w rozgrywkach co powodowało przerwy w meczu.

Męska reprezentacja zajmuje miejsce w dolnej tabeli ale w tym sezonie grają w okręgówce silne drużyny, większość drużyn w ubiegłym sezonie grała w trzeciej lidze. Dla młodych graczy to jednak dobrze bo się ogrywają z dobrymi przeciwnikami.

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA