Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 5 stycznia 2010
  • wyświetleń: 2130

W tenisa stołowego dla Jerzego

Sportowcy także chcą wesprzeć działania Fundacji. Dlatego Stowarzyszenie Popularyzacji Tenisa Stołowego zorganizowało turniej. I to nie byle jaki. Aż w stu miejscach w Polsce odbędzie się wielkie sportowe granie. Emocje nie będą miały końca, a to jeszcze nie wszystko! Naturalnie jesteśmy wśród tej setki poz.58 więc w naszym mieście też ruszamy w rejs.

W tenisa stołowego dla Jerzego


To co chcemy Wam zaproponować razem ze Stowarzyszeniem Popularyzacji Tenisa Stołowego to nie tylko podpowiedź co można jeszcze zorganizować w dniu Finału. To także sposób, w jaki mogą rozgrzać się zziębnięci wolontariusze, gdy ich puszki będą już pełne i gdy będą chcieli odpocząć po pracowitym dniu. To także świetna okazja, by przypomnieć sobie zasady gry w popularnego ping-ponga.

Ogólnopolska akcja WOŚP "100 Turniejów Tenisa Stołowego Dla Jerzego" odbędzie się w Zespole Szkół nr1 w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 5 (ULKTS Pszczyna) w dniu 10 stycznia 2010 (niedziela) o godz.10.00. Impreza ogólnodostępna dla wszystkich, w razie dużej ilości zawodników nastąpi podział na dwie kategorie, młodzieżowe i seniorskie. Wpisowe wynosi minimum 5 zł, które będzie przekazane na akcję WOŚP. Zapisy od godz.9.00.

Dawid Wuzik

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA