Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 26 maja 2009
  • wyświetleń: 1980

Finał Grand Prix w tenisa stołowego

Zapraszamy uczestników, którzy startowali w turniejach Grand Prix Pszczyna, na uroczyste podsumowanie, które odbędzie się 30 maja br. w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie godz. 12.00. będzie można skorzystać z kawiarenki, zrobić pamiątkowe zdjęcia-grupowe czy indywidualne.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe (akcesoria komputerowe, sprzęt AGD, odzież i sprzęt sportowy), dyplomy za miejsca 1-6, nagrody rzeczowe za miejsca 1-4, puchary za miejsca 1-3. Za miejsca 1-3 we współzawodnictwie szkolnym - dyplomy, puchary. Nagroda Burmistrza Pszczyny za miejsca 1-3 w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych - nagrody pieniężne.

Natomiast od godz. 10 rozpocznie się turniej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci szkół podstawowych.

Nagrody każdy uczestnik turnieju otrzymuje słodycze, napoje, dla najlepszych, którzy zajmą miejsca I-III kosze ze słodyczami. W turnieju nie będzie się pobierać startowego.

Wyniki finałowe po pięciu turniejach (pierwsze szóstki):

Dziewczyny z klas IV i młodsze
1.Zalesińska Agnieszka SP 4 Pszczyna 101 pkt
2.Płachta Magdalena SP 6 Czarków 99
3.Maindok Sandra SP 10 Piasek 89
4.Walecki Judyta SP 11 Poręba 88
5.Zelnik Wiktoria SP 11 Poręba 79
6.Drzewi Sandra SP 6 Czarków 70

Chłopcy z klas IV i młodsi
1.Cieślicki Wojciech SP 1 Pszczyna 128 pkt
2.Kułagowski Kamil SP 10 Piasek 116
3.Kłapyta Krzysztof SP 10 Piasek 113
4.Furtok Dominik SP 2 Pszczyna 111
5.Grajcarek Kacper SP 9 Łąka 104
6.Skrzypiec Przemysław SP 10 Piasek 100

Dziewczyny z klas V i VI
1.Morkisz Martyna SP 6 Czarków 126 pkt
2.Nowok Betina SP 10 Piasek 124
3.Klima Anna SP 10 Piasek 113
3.Konieczny Patrycja SP 10 Pisaek 113
5.Szczotka Anna SP 10 Piasek 106
6.Michalska Katarzyna SP 9 Łąka 99

Chłopcy z klas V i VI
1.Bieroński Arkadiusz SP Góra 128
2.Szuster Mateusz SP 15 Jankowice 122
3.Operchalski Mateusz SP 9 Łąka 116
4.Friebe Sebastian SP 18 Pszczyna 108
4.Puchałka Jakub SP 9 Łąka 108
6.Poloczek Krzysztof SP 6 Czarków 96

WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNE PUNKTACJA KOŃCOWA
1 SP 10 Piasek 1248 pkt
2 SP 9 Łąka 1035 pkt
3 SP 6 Czarków 999 pkt
4 SP 11 Poręba 526 pkt
5 SP 2 Pszczyna 266 pkt
6 SP 15 Jankowice 248 pkt
7 SP 1 Pszczyna 158 pkt
8 SP 18 Pszczyna 150 pkt
9 SP 4 Pszczyna 125 pkt

Klasyfikacja Szkół Ponadpodstawowych
Kategoria dziewcząt
1. Friebe Dominika III LO 128 pkt
2. Pala Paulina III LO 118 pkt
3.Jasny Beata NKJO Tychy 84 pkt
4.Łukaszczyk Katarzyna AE Kat. 60 pkt
5.Placek Katarzyna III LO 57 pkt
6.Pisarzowska Anna GWSH 29 pkt

Kategoria chłopców
1. Żmij Tomasz ZSE 126 pkt
2. Janosz Wojciech PG 1 121 pkt
Friebe Dawid ZSE 121 pkt
3. Friebe Patryk PG 1 110 pkt
4. Myszor Marcin PG Kobiór 83 pkt
5. Pietruszka Tomasz PG 1 79 pkt
6. Tarasiuk Mateusz PG Suszec 27 pkt

Amatorzy
1.Paluchowski Marek 118 pkt
2.Friebe Dawid 113 pkt
3.Maciąg Mateusz 110 pkt
4.Ciszewski Sławomir 107 pkt
5.Rutkowski Bartosz 94 pkt
6.Kokot Janusz 81 pkt

Weterani
1.Anderko Marcin 126 pkt
2.Maliszewski Andrzej 120 pkt
3.Baborski Andrzej 118 pkt
Rupa Jerzy 118 pkt
4.Komraus Krystian 81 pkt
5.Bodziony Jacek 54 pkt
6. Suchodolski Zbigniew 30 pkt

WSPÓŁZAWODNICTWO SZKOLNE
1. PG 1 362 pkt
2 .III LO 356 pkt
3. ZSE 305 pkt
4. LO Chrobry 172 pkt
5. PG Kobiór 119 pkt
6. PG Radostowice 78 pkt
7. PG Suszec 78 pkt
8. PG Goczałkowice 49 pkt
9. PG 3 26 pkt
10.ZSS 23 pkt

Serdecznie zapraszamy!

Janusz Friebe

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA